Interneta-cilvēks

13 jūlija, 2007

Mistiskās fotogrāfijas

Filed under: Mistika — Jēzus @ 9:51 am

Starp zemes iedzīvotājiem mūzdien ir pastāvējusi nepārvarama vēlme pēc sabiedrības. Un kad savējie jau sāk apnikt, viņu prāti noregulējas uz vēl nepazīstamo un neredzēto. Tieksme pēc kontakta ar citplanētu dzīvajām būtnēm cilvēcei īpaši izteikti radās 20.gs. , taču arī pastāv dažādi vēsturiski zīmējumi, ornamenti un objekti, kurus mūsdienu cilvēks tulko kā kontakta atspoguļojumu. Mūsienās daudzi cenšas viltot fotouzņēmumus, kuros būtu redzami citplanētieši vai mistiskas būtnes. Tad nu lūk jūsu uzmanībai neliels citplanētiešu slaidšovs:

ufo11.jpgPāris cilvēkiem Čīlē izdevies nofotografēt savādu būtni, kas skaidrā dienas laikā pastaigājas starp policistiem, un dīvainā kārtā neviens viņu nav pamanijis. Tas acīmredzot nav cilvēks, jo ir netipiski mazs un maza bērna ķermeņa uzbūve neatbilst šīs būtnes aprisēm. Visvairāk uzticību nomāc bildes kvalitāte. Objekts var būt vienkārši novietota lelle, un speciāli izpludināta bilde, lai radītu nejaušības effektu un nevarētu pamatīt mistiskā radijuma mākslīgumu.

alaska30s.pngNākamais kadrs ir salīdzinoši sens. Tas nāk no 1930. gada Aļaskas. Fotogrāfiju atradis kāds mazdēls , kura vectēvs liktenīgajā dienā esot devies uz ezeru, taču viņu ceļā pārsteidzis mazais radijums. Mistiskākais ko varu pamanīt ir citplanētieša ēna. Visi koki pieņemsim ka rāda uz 12, taču citplanētieša ēna uz 1. Tam vienīgais izskaidrojums varētu būt slīpa virsma, kas ēnu lauž pa atiecīgajiem grādiem. Un trūkst arī kāds stāsts par to, kas notika pēc tam. Vai citplanētietis aizlaidās vai turpināja ieturēt pozu un nākamajiem fotogrāfiem? Katrā ziņā par autentiskumu nevaru daudz spriest, te lūgšu palīdzību draugam fotogrāfam – Kubiksovs apgaismo mūs, vai 30. gadu tehnika var sniegt šādu rezultātu?

cave_devil.jpgNākamā fotogrāfija ir patiešām biedējoša. Un ar to pat saistās mīti un nostāsti par alu demonu. Stāstu saknes meklējamas Saūda Arābijā, kur šis attēls tika atrast miruša jaunieša fotoaparātā kā pēdējais nofotografētais kadrs. Jaunietis tika atrasts miris alā. Pirms došanās uz alām viņš tika brīdināts, lai tur nedodas, taču neklausīdams padomiem devās uz Ras el Khaimanu alām fotografēt. Pēc tam, kad jaunieša draugs redzējis kameras zibspuldzes uzliesmojumu, viņš dzirdējis draugu kliedzam. Kad draugs vairs nav atbildējis uz viņa saucieniem, viņš devies uz policiju. Pēc dažām stundām puisi atrada mirušu un vienīgā fotogrāfija fotoaparātā ir bijusi šī.
Katrā ziņā ir grūti spriest par un pret, jo bilde izskatās patiešām autentiska un stāsts, kas dodas līdz ar to, biedējoš un kārtīgas šausmu filmas cienīgs.

ufo4.jpg Attēls no slavenā Foksa Maldera plakāta – i want to believe. Katrā ziņā par šķīvīša kvalitāti šajā attēlā sūdzēties nevarētu. Skaidri un gaiši redzama bļoda. Šim attēlam stāsts ir pavisam vienkārš un nesamākslots. Vīrietis, kas uzņēmis šo fotogrāfiju jau ilgu laiku kontaktējoties ar citplanētu rasi – Palediāniem. Nav gan skaidrs kā ar valodu barjerām, taču vēlāk gan vīrietis atzinis, ka fotogrāfijas safabricējis, lai mēģinātu apmānīt ekspertus. Un attēlos redzamais kuģis ir viņa paša būvēts, ko viņš lidinot virs savas fermas. Lai gan rodas jautājums, kā viņš to notur gaisā. Agriestā psiholoģija vai iebiedēts?

cropcircles3.jpg Protams nevar nepieminēt neskaitāmēs labības apļu fotogrāfijas.Apļu zīmējumi mūsdienās jau attēlo ne tikai apļus, bet arī dažādus ornamentus, un citplanētiešu sejas. Tas nozīmē tikai to, ka šādi apļi ir izveidojami un nemaz tik neiespējami tas nav, lai gan pirmo apļu atradēji apgalvo, ka apļos nav bijušas nekādas zīmes no nomīdīšanas vai nolaušanas. labība apļos vienkārši noliekusies nepieciešamajos virzienos. Iespējams tam ir kāds sakars ar zemes magnētismu, iespējams tam ir kāds sakars ar pastāvīgu ilgstošu spiedienu no augšas, taču pirmie apļi vēljoprojām ir nedaudz mistiski.

wp-alien-1-m.jpgKatrā ziņā mistiski uzņēmumi fotogrāfijās ir neticami daudz un atliek vien gadiem ilgi šķirot, kas ir īsti un kas ir tikai gļuki kamerās vai kadru pārklājumi. Tomēr mistiskās lietas un vietas ir vēl ļoooti daudz. Ja jūs domājat, ka zeme ir krustām šķērsām izpētīta, tad jūs smagi maldaties!

6 komentāri »

 1. 2. bilde – manuprāt nav pamata ticēt uzrakstam zem fotogrāfijas – viltota un izdomāts šis stāstiņš lai radītu ticamības momentu. btw, nesakrītības ar ēnām ir pirmā pazīmē ka foto ir viltots.

  3. gan ir vnk amazing – izskatās tik autentiska ka maz neliekas…

  Komentārs no Mazais Kāmītis — 20 jūlija, 2007 @ 8:27 pm | Atbildēt

 2. Viss tas ir samontēts!

  Komentārs no ilva — 21 septembra, 2007 @ 6:19 pm | Atbildēt

 3. pēdējā noteikti nav montēta! :d

  Komentārs no matiss — 26 septembra, 2007 @ 9:59 am | Atbildēt

 4. man nepatīk pēdējā fotogrāfija jo tāds radijums nepast

  Komentārs no alise — 23 februāris, 2009 @ 4:44 pm | Atbildēt

 5. starp tiev diviem zirgiem ir baltais mazais pertikitis. tajaa valstii tacu vinju ir daudz

  Komentārs no Martins — 31 jūlija, 2009 @ 1:33 pm | Atbildēt

 6. 2. kadrs izskataas neiists un maldera bilde arii skiet paaraak fiziska lai piedereetu nlo bet kopumaa es piekriitu ka ir daudz nezinaamu dziiviibas formu aarpus siis pasaules

  Komentārs no Edgars — 8 aprīļa, 2011 @ 3:33 pm | Atbildēt


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: