Interneta-cilvēks

6 marts, 2008

Reālie supervaroņi

Filed under: Dīvainie ieZemieši,Izrakteņi,Pārdomas — Jēzus @ 11:20 am

596461589_m.jpgNav tādu cilvēku uz zemes, kas nebūtu dzirdējuši par betmenu, supermenu vai spaidermenu. Un tikpat labi visi apzinās, ka tie ir tēli no komiskiem, filmām un leģendām par mistiskiem cilvēkiem maskās, kas glābj cilvēkus no noziedzības. Taču kas notiek, ja cilvēki pārāk iedzīvojas šajās pasaulēs no komiskiem un filmām. Normālos apstākļos, cilvēkus, kas nespēj atšķirt reālo pasauli no iedomātās, ieslodza kādā trakonamā. Ja vien spēj noķert.. Šīs dienas stāsts par cilvēkiem, bez īpašām spējām, bet ar īpašiem tērpiem un vēlmi palīdzēt cilvēcei.

Visa šī kustība popularizējās pēc kāda raksta Anglijas laikrakstos (vienu versiju var izlasīt šeit) . Policija ieradusies kādā mājā kur ielauzušies bruņoti likuma pārkāpēji. Tie bijuši skaitliskā vairākumā un bruņojušies ar dažādiem sadzīves asumiem. Tad no nekurienes uzradies svešinieks ar samuraju zobenu un sadūris pāris laupītājus. pārējie bēguši. Taču, kad pēc arestiem policija gribējusi aprunāties ar glābēju, viņš pazudis kā nebijis.

Šāds izgājiens parastiem cilvēkiem liktu pasmieties un pēc pāris minūtēm aizmirst izlasīto. Taču ir cilvēki, kam šāda veida notikumi ir ļoti nozīmīgi. Tie ir cilvēki, kas saģērbušies savādos tērpos naktīs klausās policijas radio un steidzas palīgā kur vien iespējams. Cilvēki no komiksiem ir pavisam reāli un eksistē starp mums. Viņiem pat ir savas mājaslapas!m_be798dc9216f936db49bd7cde15ba79d.jpg

Iepazīstieties:

Zaļais Skorpions
Doktor DiscorD
Ragensi
The Eye
Professor Widget
un daudzi citi varoņi, pateicoties kuriem mēs varam naktīs mierīgi gulēt.

Tad kā īsti viņi darbojas? Kāds vīrs Anglijā ar anglisko pašvārdu – Angle-grinder Man, patrulē naktīs un steidzas palīgā kur vien kādai mašīnai ir uzlikts bloks riepai par neatļautu stāvēšanu, un protams no noņem.

Tā pat kāda, ļoti krāsaini ģerbusies dāma, sauc sevi – Terrifica, patrulē Ņujorkas ielās vakaros un palīdz ļoti iedzērušām dāmām neiekrist viltīgo vīriešu slazdos tikt izmantotām. Tā pat kāds vīrs Meksikā -Superbarrio, palīdz vietējām ģimenēm.

Tomēr pat šeit viss nav tik vienkārši! Ja gribat būt varonis, jums šeit ir jāreģistrējas – reālo supervaroņu datubāzē.

ultramanthrow.jpgTā pat visas varoņdarbiem nepieciešamās lietas varat atrast šeit. Policijas radio kodus, aprīkojuma iegāde, tērpu darināšanas palīdzība un tā tālāk.

Beigu beigās, ja policija ne vienmēr spēj palīdzēt, jo valdība viņiem atvēl pārāk maz līdzekļu, tad vienīgā mūsu cerība paliek supervaroņi. Nepiekukuļojami. Taisnīgi. Godīgi. Vienmēr gatavi palīdzēt.

Taču vai kustība aizsākusies arī mūsu zemē? Kur aizrobežu supertēli ir raduši iespēju nesavtīgi palīdzēt cilvēkiem, tur mūsu pašu tautieši cenšas nopelnīt! Supervaronis – izīrējams.. Lab,Ultramens jau vairs nav svaigs un orģināls, taču ideja ir dzīva un viss notiek.

Vai tā ir zīme ka arī pie mums pa nakti staigās cilvēki maskās, kas nomazgās jūsu mašīnas, ielaidīs mājā kaķi, aizvilinās zagļus no jūsu logiem un iztīrīs skursteņus?

Beigu beigās, lai kļūtu par varoni, nav jāspēj apstādināt vilcienu, pacelt lidmašīnu vai šaut ugunis no rokām. Petiek ar vienkāršu palīdzēšanu cilvēcei, un pats galvenais ideju. Varbūt tas liktu cilvēkiem padomāt par šo maskētu labvēļu rīcību un līdzīgi attiekties pret saviem līdzcilvēkiem?

2 komentāri »

  1. Interesants raksts.

    Bet mums jau ir supervaroņi. Kirils un Šlesers.

    Komentārs no Taustiņklabeklis — 6 marts, 2008 @ 12:11 pm | Atbildēt

  2. Šleseram vajadzētu kārīgi košu triko tērpu un tad viņu varētu sītīt pa naktīm ceļus labot..

    Komentārs no matiss — 6 marts, 2008 @ 12:16 pm | Atbildēt


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: