Interneta-cilvēks

5 decembr, 2007

dīvainas ziņas

Filed under: Izrakteņi — Jēzus @ 12:11 pm

human_faced_fish.jpgDienvidkorejā tiek atrastas zivis ar cilvēku sejām. Izrādijās, ka šīs zivis ir mutanti, kas mutējuši no divu pasugu karpām, taču vizuāli radies iespaids, ka tām ir cilvēku sejas.

Kādai Britu bankai nācies atvainoties savam klientam, kad atklājies, ka viņi ir nosūtijuši viņam norēķinu karti ar vārdu – ‘Mr. Dick Head’ (no angļ. val. – Misters Daikta Galva). To gan kartes īpašnieks ir pamanijis tikai pēc iepirkšanās tuvajā lielveikalā.

Kāds kaķis Japānā ieradis sūkāt savas 88 gadus vecās saimnieces kājas īkšķi.  Kādu dienu saimniece aizmigusi un pamodusies pamanījusi, ka kāja asiņo. Pamanijusi, ka īkšķis ir nograusts un uz grīdas ir asiņaini kaķu pēdiņu nospiedumi. 🙂 murrr….

Uzsprādzis gigantisks – 13 metrus gars pitons pēc tam, kad norijis aligatoru. Mežsargi atraduši Floridā čūsku beigtu un tai vēdera daļā atradies beigts aligators.

Kāda tiesa attaisnojusi izvarotāju, kad esot nākuši klajā pieradījumi, ka viņam ir Seksomnija. Un pats uzbrucējs apgalvoja, ka uzbrukuma brīdī bijis aizmidzis.

Zinātnieki atklājuši, ka Amazone maina plūšanas virzienus. Ir atklāts, ka pirms vairākiem miljoniem gadu tā plūdusi pretējā virzienā, no Atlantijas okeāna, iekšā Dienvidamerikā. Tad tā ir pludusi vienlaicīgi abos virzienos un pašlaik tā atkal tek uz Atlantijas okeānu.

Komentējiet »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: