Interneta-cilvēks

8 novembr, 2007

ASV atkal veido briesmoņus!

Filed under: Dīvainie ieZemieši,Mistika — Jēzus @ 10:12 am

071107-bigfoot-hunter-02.jpg2 Amerikas briesmoņi šogad atkal ir parādijušies un sabiedējuši apkārtējos reģionus – sniega cilvēks un čupakabra jeb kazu asiņu sūcējs.

2007. gada 16. septembrī Kāds mednieks Amerikā, Alegenijas nacionālajos mežos ieguvis fotouzņēmumu, un apgalvo, ka tajā redzams sniega cilvēks. Mednieks bija uzstādijis automatisko kameru ar kustību sensoriem, un pārskatot bildi, vienā kadrā atklājies šis radījums.

Apvienības – Bigfūtu Pētnieki, runas vīrs, pēc fotogrāfijas izpētīšanas apgalvo, ka attēlā patiešām redzams Saskvačs. Tas gan šķita pārāk pārdrošs apgalvojums no pieredzējuša bigfūtu fotogrāfa. Konsultējoties ar zoo dārza pārstāvjiem – viņi apgalvoja, ka attēlā redzamais zvērs vairāk izskatoties pēc veselīga primāta nevis tieva lāča.

Taču aptaujājot visbeidzot zvēru ekspertu – Džeriju Feseru, kas visu savu dzīvi ir pavadījis strādājot ar lāčiem, apgalvo, ka forogrāfijā viennozīmīgi ir redzams vājas veselības lācis. Šo apgalvojumu pastiprina fakts, ka fotogrāfija tika uzņēmta lāču apdzīvotā teritorijā.

071102-myth-beast-01.jpgVēl viens radījums, kas nesen atkal parādijies ir čupakabra. Jūlijā, kādā nelielā Teksasas pilsētā – Cuero, noķerts kāds suņu veidīgs radījums, kas uzbrucis mājlopiem. Mājas saimniece apgalvo, ka zilas nokrāsas četrkājaina radība jau kādu laiku traucē mieru un uzbrūk mājlopiem. Līdz beidzot, tas nokļuvis zem mašīnas riteņiem un nonācis pētnieku rokās, diemžēl gan, miris. Radījumu nosūtija uz Teksasas Štata universitātes laboratoriju. Rezultāti tika paziņoti publiski pēc Halovīna svētkiem. Daži pirms tam gan izteica minējumus, ka tā varētu būt zilā lapsa, taču izrādijās, ka tas ir teksasas koijots.

Kā gan mednieks var nepazīt lāci un rančo saimniece koijotu? Kas šiem dzīvniekiem bija atšķirīgs, kā citiem sugas brāļiem? Kāda slimība, kas padarijusi tos atšķirīgus. Bieži vien dažādas slimības vai mutācijas liek parastiem dzīvniekiem izskatīties pēc mītiskiem radījumiem. Šajā gadijumā koijotam bija slimība, kuras rezultātā tas bija zaudējis ķermeņa apmatojumu un līdz ko ierastais kažoks ir nost, cilvēki vairs nepazīst dzīvnieku. Arī lācis acīmredzot ir slims, ja ir tik izteikti tievs.

Īstie pierādijumi bigfūtu un čupakabru atklāšanai kaut kur vēl gaida, lai tos publicētu un parādītu visai pasaulei. Nevajadzētu kļūt pārlieku iedomīgiem un cerēt, ka visas dzīvnieku sugas ir atklātas, kas mīt uz mūsu planētas. Lai gan tā dažreiz liekas tik maza, tā tomēr ir daudz lielāka, nekā spējam iedomāties..

Komentējiet »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: